• Index
  •  » Wywiady
  •  » Specjalnie dla nas wywiad z HoliFildem

#1 2008-06-17 23:04:31

MichaLdinio

http://pun.pl/rangi/Frogs_1/transpadmins.gif

2895757
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 135
Punktów :   
Pozycja:: Na szpicy

Specjalnie dla nas wywiad z HoliFildem

Tak nie mylicie sie!!. Dzis mam zaszczyt rozmawiać z obrońcą Gwardii Sqd Mateuszem Holevinskim



Pytanie, które pada z ust każdego dziennikarza sportowego. Czy współżyje pan przed meczem;>??
Mateusz: Przed... po..... a najbardziej w trakcie;)

Czy kierowanie linią defensywną to cięzka praca??
Mateusz: Nie jest źle, gdy mnie nie słuchają to robię samobójczy wślizg w losowo wybranego obrońce i już linia ustawiona

Czy zadania postawione waszemu zespołowi zostały w tym sezonie osiągniete;>??
Mateusz: Tak, większość naszych zawodników zdała z matmy wiec myślę, że z zadaniami nie ma problemów.

Czujesz sie spełniony grajac na pozycji libero w drużynie Gwardii Sqd??
Mateusz: Nie do końca, moim marzeniem zawsze była gra na bramce, ale stosowanie "włoskiej obrony" nie spełniało na tej pozycji egzaminu, padało dożo bramek a jeszcze więcej zawodników przeciwnika. zaliczało glebę. Myślę, że libero to jednak pozycja dla mnie, mimo, że jak juz mówiłem nie jest do końca spełnieniem moich marzeń.

Wasz zespół czekają cieżkie mecze czy przygotowujecie sie do nich w jakis specjalny sposób??
Mateusz: tak, pijamy znacznie mniej alkoholu.

Na jaki trening stawiacie przede wszystkim??
Mateusz: Praktyczny, czyli kopiemy gałe... nic ponad to.

Czy chciałbys cos dodac od siebie na zakończenie;>??
Mateusz: No proste, słow pare do moich fanow: Dziekuje za listy, za słowa uznania, za porównywanie do Gatuzo i Materaziego jak i Tomka Hajty... Pozdrawiam

Dziekuje za udzielenie wywiadu
Mateusz: Dziekuje, Thenkiu, Danke



Dla Forum Gwardii Sqd MichaLdinio


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://images24.fotosik.pl/232/acddac2eeeee3e46.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Specjalnie dla nas wywiad z HoliFildem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora