• Index
  •  » Wywiady
  •  » Gorący wywiad z Rafałem Turczynem.

#1 2008-06-17 12:55:12

MichaLdinio

http://pun.pl/rangi/Frogs_1/transpadmins.gif

2895757
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 135
Punktów :   
Pozycja:: Na szpicy

Gorący wywiad z Rafałem Turczynem.

Dziś rozmawiamy ze znakomitym lewym pomocnikiem Rafałem Turczynem.



Jak oceniasz wasze 90min na boisku??
Rafał: to była cudowna gierka pelna sztuczek technicznych i zaangazowania wszystkich zawodnikow chodz sam wynik nie odzwierciedlał gry moja druzyna byla zdecydowanie lepsza prezentowala brazylijski futbol bylismy zdecydowanie lepsi ale szczescie nam nie dopisało tego dnia zal zmarnowanych sytuaacji!!;d

Jak oceniasz swoja dyspozycje w tym meczu??
Rafał: Nie ma co ukrywac bylem najasniejsza postacia tego widowiska. Moje podania otwierały wielokrotnie droge do bramki. Gdy było trzeba wziasc ciezar gry na swoje barki udzwignołem go i strzelilem pare bramek.

Czy wasza predyspozycja bedzie lepsza w nastepnych meczach??
Rafał: Oczywiscie wyciagniemy wnioski z tego spotkania i wszystko bedzie dobrze musimy popracowac nad presingiem i dluzej musimy utrzymywac sie przy piłce to bedzie klucz do nastepnego zwyciestwa. W kolejniej gierce wieze ze ja i moj zespoł bedziemy stanowili mocny kolektyw ktory bedzie zwyciezał w kolejnych meczach

Atuty twojej gry, które wyróżniają cię spośród innych piłkarzy??
Rafał: Moja skromnosc nie zna granic ale niestety taka jest prawda w kazdym szczególe piłkarskiego rzemiosła przewyzszam wszystkich zawodnikow. Jestem niepodwazalna gwiazda bez ktorej mecze nie maja sensu!!

Dziekuje za wywiad
Rafał: Dziekuje.



Dla forum Gwardi skład Michaldinio.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://images24.fotosik.pl/232/acddac2eeeee3e46.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Gorący wywiad z Rafałem Turczynem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hosting online ile kosztuje szynszyl materace janpol jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu na100latki.info.pl